КорзинаСписок желаний
Услуги нашей компании
Контакты
Услуги грузчиков и разнорабочих ENSiDi
Контактное лицо:
ENSiDi
Телефоны:
E-mail:
Адрес:
Украина, Киев, Маршала Малиновского 25 на карте
График работы:
Круглосуточно
+380 (96) 991-01-06показать+380 (96) 991-01-06+380 (95) 068-67-36+380 (63) 513-47-44

Вантажники Львів: послуги вантажників недорого

ОписаниеХарактеристикиПодобные услуги
от 65 грн/час
Минимальный заказ: 0.00 час
Заказать услугу
Перезвоните мне
Контактная информация
Менеджер: Компания ENSiDi
Адрес: Украина, Киев, Маршала Малиновского 25
Написать компании

Описание

 

Вантажники аутсорсинг Львів: послуги вантажників недорого Наша компанія займається організацією переїздів по Львову і всій Україні. Ми надаємо послуги вантажників і здійснюємо вантажно-розвантажувальні роботи. Працюємо за готівковий і по перерахунку. Маємо великий досвід роботи в сфері вантажоперевезень і навантажувальних робіт. Відповідаємо за якість своєї роботи. Гарантуємо доступні і стабільні ціни. Вантажно-розвантажувальні роботи аутсорсіншг у Львові необхідні на складі.
Якщо Вашої організації потрібні вантажники для перенесення меблів, обладнання, документів з поверху на поверх, при навантаження і вивантаження вантажного транспорту фури або вагонів, Ви завжди можете звернутися до нас і ми не мовчимо надати необхідну допомогу. Якщо у Вас в штаті немає власних вантажників, виникають ситуації, коли вантажно-розвантажувальні потрібні на склад або на виробничу площаткі то у нас можна замовити співробітників то кількість яке вам потрібне.

Які послуги можна у нас замовити навантажувально-розвантажувальні роботи; - перенесення товару в підсобку або на склад; - упаковка товара; - маркування товару; - сортування товару; - експедиція вантажу; - прийом товару; - оповіщення клієнта про прибуття або відправлення товару; - відправка за вказаною адресою; Комплектація товару, зборка заявок для замовлень. Замовити вантажників ENSiDi Львів тел 0969910106- 0950686736-0635134744 працюємо без вихідних і свят

 

Характеристики

Тип услуги
ручная погрузка
Характер груза
работа со всеми видами груза
Погрузка/выгрузка
из авто, из вагонов, в портах, другое

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх